BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 9603281
nr 960 3281
Vägglampa
John Blund, metall / papper, höjd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:31:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)